Aktuálně v klubu

První setkání business clubu v nové sezóně: auta, motorky a Rallye Dakar

Osmého října se uskutečnilo první setkání Mountfield HK Business Clubu v nové sezóně. Celý večer tentokrát patřil jedinému členu business clubu – Autocentru BARTH a jeho racing teamu z Rallye Dakar. Setkání se uskutečnilo netradičně v novém showroomu autocentra, díky čemuž si hosté mohli prohlédnout nové modely vozidel ŠKODA i závodní motocykly. Program večera byl ve znamení motorů a závodění: Michal Burkoň, jednatel společnosti BARTH, představil nový model ŠKODA Superb Combi a poté předal mikrofon čtveřici výjimečných hostů. Role moderátora se zhostil Dakarem ošlehaný Jan Říha a formou zajímavé talkshow zpovídal pětinásobného vítěze Rallye Josefa Macháčka, devítinásobného účastníka Davida Pabišku i nováčka Rudolfa Lhotského. Vzhledem k tomu, že se příští Rallye Dakar pojede v Jižní Americe, se podávala mimo tradičního občerstvení i vynikající argentinská masa. Všem, kteří na toto setkání clubu dorazili, děkujeme za účast i za nadšené ohlasy.

První setkání Mountfield HK Business Clubu v nové sezóně

Druhá sezóna Mountfield HK Business Clubu začne ve velkém stylu: ve spolupráci s  Autocentrem BARTH jsme pro členy přichystali večer plný exkluzivních modelů aut i motocyklů. Setkání, které se koná 8. října, se zcela výjimečně uskuteční v nových prostorech showroomu Autocentra BARTH na Brněnské ulici v Hradci Králové. Odborníci z Autocentra nám představí novou ŠKODA Superb Combi a připraví k prohlédnutí vybrané modely vozů značek Audi, ŠKODA, SEAT, Volkswagen, Peugeot, Kia či Honda. Jednoznačným lákadlem večera se stane beseda se třemi závodníky Rallye Dakar 2016 z BARTH Racing týmu: Davidem Pabiškou, Josefem Macháčkem a Rudolfem Lhotským. Večerem plným motorů a zážitků z nejnáročnější rallye světa bude provázet Dakarem ostřílený reportér Jan Říha.

Červnové setkání Mountfield HK Business Clubu

Dne 4. června se v prostorách Park Golfu v Roudničce uskuteční již čtvrtá akce Mountfield HK Business Clubu. Členové se mohou těšit na setkání podobného charakteru, jakého se mohli zúčastnit v březnu: připraven je pestrý program i zajímaví hosté. Připravena je přednáška generálního ředitele společnosti Mountfield I. Drbohlava na téma budování silné značky, vystoupení velvyslance Arménie v ČR T. Seiraniana i degustace vynikajících arménských vín s výkladem poslance R. Böhnische. Příznivce kvalitních doutníků potěšíme i degustací několika vynikajících druhů podávaných samozřejmě na terase vyhrazené pro kuřáky. Následovat bude, jak je již zvykem, bohatý raut a volný program. Těšíme se na Vás na červnovém setkání Mountfield HK Business Clubu!

Členové Mountfield HK Business Clubu poměřili své síly v golfovém turnaji

Ve čtvrtek 14. května se uskutečnil první golfový turnaj business clubu. Ačkoli počasí nebylo tak příznivé, jak předpovědi slibovaly, a mnozí z přihlášených hráčů během deštivého dopoledne nedorazili, akce se nesla ve velmi příjemném komorním duchu. Dopolední turnaj vyhrál Jan Vlček, který si odnesl hlavní cenu věnovanou společností B&K Tour, týdenní pobyt na chatě v Černém Dole. Druhé místo spolu se stylovým zahradním grilem od Mountfieldu patřilo Pavlu Matějkovi a třetí místo s rekultivátorem Pavlu Pejchovi. Nadaní začátečníci si po dvou hodinách s trenérem mezi sebou také zasoutěžili. Golfový talent zde prokázal Martin Mikysa, který vyhrál zahradní nábytek od Mountfieldu. Během odpoledne se prezentovala i firma Elton, a.s. z Nového Města nad Metují, která představila proslulé hodinky značky PRIM a nabídla přítomným golfistům exkurzi ve výrobně.

Všem hráčům děkujeme za jejich účast a gratulujeme vítězům i těm, co zlepšili svůj handicap či techniku.

Golfový turnaj členů business clubu

Již třetí setkání členů Mountfield HK Business Clubu je naplánováno na polovinu května.

Tentokrát bude pojato velmi aktivně, a to na golfovém hřišti. Členům klubu, kteří propadli tomuto sportu, nabízíme 18 jamkový turnaj, pro jehož vítěze jsou připraveny zajímavé a hodnotné ceny od hlavního partnera akce – cestovní kanceláře B&K Tour – i společnosti Mountfield. Nezapomínáme ale ani na ty, kteří si golf prozatím neoblíbili: pro začátečníky bude připravena zhruba dvouhodinová golfová akademie. I začátečnická průprava s profesionálními trenéry bude zakončena soutěží a předáním cen. Na závěr sportovního setkání bude pro účastníky připraven i podvečerní raut. Čtrnáctého května se proto těšíme na další setkání v Roudničce a všem soutěžícím přejeme hodně úspěchů!

Představujeme Vám cestovní kancelář B&K TOUR

Představujeme Vám cestovní kancelář B&K TOUR, která působí na trhu již 25.sezónu.
Zajišťujeme široký rozsah služeb a aktivit, mezi které patří ubytování v chatách a chalupách
v ČR i na Slovensku, ubytování v apartmánech a hotelech v Chorvatsku a Itálii.

Mezi oblíbené destinace patří ubytování v mobilhomech v prázdninovém areálu Village Due
Elle*** na jihu Itálie, týdenní zájezd autobusem zakoupíte již od 2990,- Kč/os. Podrobnosti
naleznete na www.kalabrie-italie.cz.

Jsme Vám plně k dispozici v naší prodejně, pondělí – pátek 8,30 – 18,00 hod
v ulici Komenského 249, Hradec Králové ( v blízkosti Zdravotnické školy ).
Výběr své dovolené si u nás můžete zpříjemnit šálkem dobré kávy.
Dovolenou můžete také objednávat na našich webových stránkách www.bktour.cz
a www.bktour-zajezdy.cz.

Naším cílem je především spokojený klient, proto nabízíme dobrý servis za rozumnou cenu,
ale i dovolenou přímo dle Vašeho přání a požadavků, které nám můžete zaslat na náš email
prodejna@bktour.cz a my Vám zpracujeme nabídku na míru.

Zároveň Vám můžeme nabídnout pobytové, poznávací, seniorské i lázeňské zájezdy mnoha
partnerských cestovních kanceláří, cestovní pojištění a samozřejmostí je fakturace z FKSP,
úhrada dovolené formou benefitů. Prodáváme také vstupenky na kulturní programy.

Parkování před prodejnou zdarma !!!
K jakémukoliv zakoupenému zájezdu dostanete láhev vína .
Pevně věříme, že si z naší nabídky vyberete a budete s našimi službami plně spokojeni.

Proběhlo první setkání Mountfield HK Business clubu

V sekci „Ze života klubu“ si můžete přečíst informace o prvním setkání Mounfield HK Business clubu. K dispozici je několik zajímavých fotek.
O organizaci se také psalo v tisku. O tom, jak se o projektu tisk vyjadřoval se též můžete přesvědčit v sekci „Ze života klubu“.

Odkaz na článek: http://www.mhkbc.cz/?page_id=2986

Připravujeme: První setkání Mountfield HK Business clubu

První setkání Mountfield HK Business Clubu proběhne v úterý 3.3.2015, a to v prostorách klubu Park Golf Roudnička. Na programu je nejen slavnostní představení business clubu, ale i další zajímavý program s přednáškami královéhradeckých osobností. Členové klubu se tak dozvědí o aktuálních novinkách, které přináší zákoník práce, nebo o rozdílech v hokeji v českých, amerických, ruských či švýcarských klubech. .

Založení klubu

Mountfield HK Business Club má v současné době proces zakládání za sebou a nyní se soustředí na příliv zájemců o členství a první společné setkání. To je plánováno na večer 3. března v Park Golf Roudničce. O detailech budou členové klubu samozřejmě včas informováni. Již nyní však můžeme prozradit, že program nabízí nejen tolik očekávané a vítané setkání partnerů, ale i skutečně zajímavý program. Hostům bude nabídnuta přednáška jednoho z odborníků v otázce změn v zákoníku práce či zkušenosti a poznatky dvou českých hokejových hvězd.

Přihlašte se

Zapoměli jste své přihlašovací údaje?