Ohlasy

kracik_678_x_720

Marek Kracík

generální ředitel společnosti MARIMEX CZ, s.r.o.

„Mnoho z nás musí denně jednat s lidmi, s nimiž nemáme mnoho společného. Mountfield HK Business Club sdružuje lidi řídící velké i malé firmy či podniky, kteří pracují mnoho hodin denně a svojí prací žijí. Společnost Marimex, kterou vedu již více než 20 let, přináší lidem radost a odpočinek prostřednictvím nadzemních bazénů, trampolín či infrasaun. V mém soukromém životě ale na takovou pohodu a relaxaci donedávna mnoho prostoru nezbývalo. Mountfield HK Business Club je ale místem, kde mohu aktivně relaxovat a současně poznávat podobně založené lidi. Navazuji tady nejen osobní, ale i pracovní vztahy, které v budoucnu mohu zúročit.“

dump_Cestny-host1

Ing. Josef Forejt

jednatel společnosti PRO 8 s.r.o.

„Považuji se za hradeckého patriota, a proto vznik Mountfield HK Business Clubu velmi vítám. V první řadě jde o to, aby se podnikatelé Královéhradecka mohli potkat a poznat – a rozhodně nemusí jít jen o poznání konkurence. Taková možnost se sice občas naskytne, ale při příležitostech, které pořádá veřejný sektor, což ale nejsou podnikatelé. Rozdíl v myšlení a přístupu k věci těchto dvou skupin je obrovský, proto je takový business club něčím, co v Hradci chybí. Přál bych si, aby v rámci plánovaných rekonstrukcí stadionu vznikl i prostor pro partnery hokeje, kde by se členové business clubu mohli setkávat.“

dump_Cestny-host2

Ing. Miroslav Schön

předseda představenstva Mountfield HK, a.s.

Vážené dámy a pánové,

vážení podporovatelé královéhradeckého hokeje,

pevně věřím, že jste si za necelé dvě sezóny již našli cestu k našemu hokejovému klubu a stejně nadšeně jako já sledujete dění na královéhradeckém ledě i příliv fanoušků a partnerů, který s sebou extraliga ledního hokeje přinesla.

Před několika měsíci se v rámci představenstva hokejového klubu rozpoutala diskuze o tom, jak propojit zálibu v hokeji a pracovní aktivity našich současných i budoucích partnerů. Byl to právě zájem o hokej, který stál u zrodu myšlenky umožnit pravidelná setkávání aktivních příznivců hokejového klubu Mountfield HK, ale i dalších osobností z veřejného a podnikatelského prostředí.

Jsem nesmírně rád, že Vám mohu představit výsledek našich snah a společných představ, Mountfield HK Business Club. V mnoha ohledech se jedná o unikátní projekt, jehož základem je královéhradecký hokej a nástavbou obchodní a přátelské kontakty, které se díky vášni pro náš sport budou zcela jistě rozvíjet ještě lépe než doposud.

Cíle si klademe nemalé. Rádi bychom podnítili další rozvoj královéhradeckého hokeje a nadchli pro jeho podporu nové partnery. Rádi bychom, aby se z Mountfi eld HK Business Clubu stala významná organizace, která bude spojovat zajímavé a úspěšné osobnosti napříč společenským spektrem. Chceme vytvořit místo, kde bude docházet k výměně myšlenek, idejí i znalostí. Místo, které bude stát u zrodu nových přátelství i obchodních vazeb.

Dovolte mi pozvat Vás tímto do Mountfi eld HK Business Clubu –

připojte se k nám a seznamte se s dalšími neobyčejnými a úspěšnými lidmi! To vše v rámci našeho hesla „Partnerství v duchu fair play“.

Přihlašte se

Zapoměli jste své přihlašovací údaje?